Pavlova su uogomis ir šokoladiniu padažu

Lengvas ir purus tortas vasaros šventėms!

5 - 6 vienetų

Vidutinio sudėtingumo 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Pavlova su uogomis ir šokoladiniu padažu

Jums reikės:

3 vnt. kiaušinių baltymų
160 g cukraus
1 pak. Dr. Oetker šokoladinio užpilo
1 pak. Dr. Oetker aviečių skonio kremas su uogų gabaliukais
300 g grietinėlės
Įvairių uogų, mėtų lapelių
miltelinio cukraus (pabarstyti)

Paruošimas

Paruošimas

1

Atskirkite kiaušinių baltymus nuo trynių. 

2

Baltymus pradėkit plakti, kai susidarys putos, pamažu berkite cukrų. Plakite, kol cukrus ištirps ir masė laikys formą. 

3

Sudėkite masę į skardą, išklotą kepimo popieriumi, išlyginkite į apskritimą ir kepkite apie valandą iki 100 °C įkaitintoje orkaitėje. Iškepusį paplotį atvėsinkite. Pašlakstykite DR. OETKER šokoladiniu užpilu.  

4

Išplakite DR. OETKER aviečių kremą su aviečių gabaliukais kaip nurodyta ant pakelio, sudėkite kremą ant orinio papločio, o ant viršaus sudėliokite uogas ir mėtas. Pabarstykite milteliniu cukrumi. 

Informacija apie maistingumą Pavlova su uogomis ir šokoladiniu padažu

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 0 kJ
0 kcal
0 kJ
0 kcal
Riebalai 0.00 g 0.00 g
Angliavandeniai 0.00 g 0.00 g
Baltymai 0.00 g 0.00 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne