Pipirinės baltojo šokolado kubeliai

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta kakavas

6 lazdelės

Lengvai paruošiamas 5 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Pipirinės baltojo šokolado kubeliai

Maždaug 6 lazdelėms:

2 pakelių Dr. Oetker baltojo šokolado glajaus (150 g)
20 g pistacijų (smulkintų)
1 a.š. rausvųjų pipirų

Paruošimas

Paruošimas

Indai ir įrankiai

peilis, pjaustymo lentelė, dubuo, puodas padažams, ledo kubelių formelė, šaukšteliai.

1

Paruošimas

Susmulkinkite šokoladą į mažus gabalėlius ir ištirpinkite dubenyje virš vandens vonelės. Suberkite rožinius pipirus ir išmaišykite.

2

Supilkite ištirpintą šokoladą į ledukų formelę ir įdėkite po šaukštelį į kiekvieną. Pabarstykite pistacijomis ir šaldykite maždaug 30 minučių.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne