Vaisinis vyšnių skonio limonadas

Atsigaivinkite nauju vaisiniu limonadu su imbieru ir mėtomis!

5 porcijos

Lengvai paruošiamas 20 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Vaisinis vyšnių skonio limonadas

Ingredientai:

1 ryšulėlis mėtų lapelių
40 g imbiero
1 l vyšnių nektaro, šalto
2 pak. Dr. Oetker citrinų rūgšties
125 g rudojo cukraus
1 l gazuoto mineralinio vandens, šalto

Paruošimas

Paruošimas

1

Nuplaukite mėtas ir gerai nusausinkite. Imbierą nuplaukite ir supjaustykite plonais griežinėliais su žievele.

2

Dideliame ąsotyje sumaišykite vyšnių nektarą su citrinos rūgštimi ir cukrumi. Į stiklines sudėkite po vieną mėtų šakelę ir imbiero gabalėlį.

3

Į paruoštą gėrimą sudėkite likusias mėtas, imbierą ir užpilkite mineraliniu vandeniu. 

4

Palikite gėrimą šaldytuve iki patiekimo arba patiekite su ledo kubeliais.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne