Velykinis želė tortas

Naujas gardus receptas nekeptas želė tortas

8 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Velykinis želė tortas

Tortui:

1 pak. Dr. Oetker Aviečių skonio želė
500 ml vandens
1 pak. Dr. Oetker kivi skonio želė
500 ml vandens
1 pak. Dr. Oetker želatinos
750 ml rožių limonado
1 pak. Dr. Oetker citrinų skonio želė
300 ml grietinėlės
200 g graikiško jogurto

Papuošimui:

1 pak. Dr. Oetker širdelės formos pabarstukų
1 mėtos lapelių

Paruošimas

Paruošimas

1

Želė torto

Į verdantį vandenį supilti aviečių skonio želė, gerai išmaišyti ir išpilstyti paruoštą mišinį į pasirinktą formą. Tą patį padaryti su kivi skonio želė. Abi paruoštas želė padėti į šaldytuvą ir leisti sustingti. Sustingusias želė supjaustyti kubeliais ir atsargiai išimti iš formų. Paruoštus želė gabalėlius dėti į pasirinktą kepimo/torto formą.


2

Į puodą supilti želatiną, rožių limonadą ir viską gerai išmaišyti. Gautą masę pilti į formą ant želė gabalėlių.


3

Į akskirą puodą supilti citrinų skonio želė ir grietinėlę. Viską pakaitinti nuolat maišant. Tada pridėti graikiško jogurto ir viską gerai išmaišyti. Gautą masę supilti į bendą formą ir palaikyti šaldytuve kol sustings.


4

Sustingusią masę pašildyti šiltame vandenyje ir apvertus kepimo formą atsargiai ištraukti.


5

Tortą dekoruojame kremu, mėtų lapeliais ir pabarstukais.

Skanaus!

Informacija apie maistingumą Velykinis želė tortas

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 4 kJ
1 kcal
0 kJ
0 kcal
Riebalai 1.19 g 0.01 g
Angliavandeniai 1.19 g 0.01 g
Baltymai 1.19 g 0.01 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne