Avietiniai zefyrai

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta desertus

12 - 15 gabalėliai

Lengvai paruošiamas 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Avietiniai zefyrai

Reikės:

300 g cukraus
4 vnt. kiaušinių baltymų
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus
1 žiupsnelis druskos
20 g Dr. Oetker želatinos
100 ml aviečių sulčių
1 šaukšto miltelinio cukraus

Paruošimas

Paruošimas

1

Į prikaistuvį suberkite cukrų, užpilkite 100 ml vandenį ir maišydami kaitinkite ant vidutinės kaitros, kol cukrus ištirps. Tada nukelkite jį nuo viryklės ir palikite kiek atvėsti.

2

Metaliniame dubenėlyje želatiną užpilkite 100 ml vandens ir kaitinkite ant maišydami kaitinkite ant silpnos, kol grūdeliai ištirps. Kai ištirpinta želatina kiek atvės, įmaišykite ją į cukraus sirupą.

3

Baltymus išplakite su druska iki standžių putų. Į juos įmaišykite cukraus sirupo ir želatinos mišinį, plakite 4-5 min. Pusę šios masės supilkite į kepimo popieriumi išklotą skardą (15x20 cm).

4

Į likusią zefyrų masę įmaišykite aviečių sunką, viską išplakite ir užpilkite ant balto sluoksnio. Padėkite indą į šaldytuvą 1-2 val.

Informacija apie maistingumą Avietiniai zefyrai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 0 kJ
0 kcal
0 kJ
0 kcal
Riebalai 0 g 0.00 g
Angliavandeniai 0 g 0.00 g
Baltymai 0 g 0.00 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne