Braškių želė su panakota

Gaivus ir vasariškas desertas su braškių gabaliukas

6 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 45 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Braškių želė su panakota

Jums reikės:

1 pak. Dr. Oetker skaidri braškių ir vanilės skonio želė
300 g braškių
400 ml pieno (panakotai pagaminti)
1 pakelių Dr. Oetker mišinio desertui “Panna Cotta”
250 ml grietinėlės (panakotai pagaminti)

Paruošimas

Paruošimas

1

Užvirinkite 500 ml vandens ir ištirpinkite jame DR. OETKER skaidrią braškių ir vanilės skonio želę. Braškes supjaustykite, sudėliokite jas stiklinėse ir užpilkite žele. 

2

150 ml pieno užvirinkite, atvėsinkite ir atidėkite. DR. OETKER desertą „Panna Cotta“ pagaminkite taip, kaip nurodyta ant pakelio. 

3

Kai desertas atvės, jis pradės greitai stingti, tuomet įmaišykite virintą ir atvėsintą pieną. Gautą masę supilstykite ant užstingusios braškių ir irgi sustingdykite. Pilkite tiek, kad stiklinė nebūtų visiškai pilna, palikite vietos braškėms. 

4

Prieš patiekdami ant baltojo sluoksnio uždėkite braškių, papuoškite valgomosiomis gėlėmis. 

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne