Dr. Oetker žiemos švenčių keksas

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta keksus!

10 porcijų

Vidutinio sudėtingumo 90 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Dr. Oetker žiemos švenčių keksas

Tešlai reikės:

220 g sviesto (kambario temperatūros)
200 g cukraus
4 vnt. kiaušinių
1 žiupsnelis druskos
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus
220 g kvietinių miltų
1 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
1 citrinos arba apelsino plonai nutarkuotos žievelės

Dekoravimui reikės:

2 pakelių Dr. Oetker baltojo šokolado glajaus (arba juodojo šokolado glajaus)
1 pak. Dr. Oetker pabarstukų
1 stkl. spanguolių ir bruknių
saujelės šalavijų lapelių

Paruošimas

Paruošimas

1

Paruošimas

Sviestą, cukrų, vanilinį cukrų bei druską išplakite iki purumo, tada įmaišykite labai plonai nutarkuotą citrinos žievelę. Į šią masę po vieną įplakite kiaušinius. Po to įsijokite miltus ir kepimo miltelius, gerai išmaišykite.


2

Supilkite tešlą į vieną didelę ar dvi mažesnes kepimo formas ir 170-180 °C orkaitėje kepkite apie 50 min. Pyragas bus iškepęs, kai įsmeigtą į jį medinį iešmelį ištrauksite švarų.


3

Kepinius atvėsinkite ir apliekite glajumi. Jį lengvai paruošite pagal instrukciją ant pakuotės. Ant glajaus suberkite uogas ir pabarstukus, dekoruokite šalavijų lapeliais.

Informacija apie maistingumą Dr. Oetker žiemos švenčių keksas

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 314 kJ
75 kcal
716 kJ
171 kcal
Riebalai 0.22 g 0.51 g
Angliavandeniai 15.80 g 35.90 g
Baltymai 2.19 g 4.97 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne