Gardžioji košė

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta koše

2 porcijos

Lengvai paruošiamas 15 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Gardžioji košė

Reikės:

3 pakelių Dr. Oetker avižinė košė su mėlynėmis (arba kitos “Dr.Oetker” avižų košės)
2 šaukštų sviesto
1 - 2 vienetų obuolių (nuplautų)
1 saujelės uogų (pvz., šilauogių, bruknių, spanguolių)

Paruošimas

Paruošimas

1

Keptuvėje įkaitinkite šaukštą sviesto ir suberkite vieno “Dr.Oetker” avižų košės pakelio turinį. Maišydami mentele kaitinkite ant vidutinės kaitros, kol masė taps trupinių konsistencijos ir ims rusvėti.  Tada suberkite trupinius į dubenėlį.

2

Keptuvėje įkaitinkite likusį sviestą, sudėkite skiltelėmis supjaustytus obuolius ir kepkite iš abiejų pusių po 2-3 min.

3

Kitų dviejų pakelių košę paruoškite, kaip nurodyta ant pakuotės – dubenėliuose užpilkite karštu vandeniu ir išmaišykite. Sudėkite ant jos keptus obuolius, užpilkite iš keptuvės kvapnų sviestą ir užberkite traškius trupinius.

Informacija apie maistingumą Gardžioji košė

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 33 kJ
8 kcal
837 kJ
200 kcal
Riebalai 0.89 g 22.19 g
Angliavandeniai 0.01 g 0.16 g
Baltymai 0.01 g 0.18 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne