Jogurtinis tortas su uogomis

Skanus desertas su uogomis kiekvienam!

8 porcijos

Lengvai paruošiamas 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Jogurtinis tortas su uogomis

Reikės:

apie 100 g graikinių riešutų arba migdolų, anakardžių
300 g trapių sausainių
100 g sviesto
30 g „Dr.Oetker“ želatinos
500 ml grietinėlės 36 proc.
170 g cukraus
1 a.š. „Dr.Oetker“ ekologiškos vanilės ekstrakto
500 ml natūralaus jogurto
150 g aviečių arba braškių, konservuotų persikų
0,5 pak. „Dr.Oetker“ uogų skonio želė
100 g šilauogių arba vynuogių, spanguolių, aviečių, kivių

Paruošimas

Paruošimas

1

Torto pagrindui sausainius ir riešutus sugrūskite iki trupinių konsistencijos ir dubenyje sumaišykite su ištirpintu sviestu. Šią masę sukrėskite į kepimo popieriumi išklotą 23 cm skersmens formą. Šaukštu trupinius tolygiai paskleiskite ir prispauskite prie dugno. Formą padėkite į šaldytuvą.


2

Į stiklinę įpilkite 150 ml karšto vandens ir jame maišykite želatiną, kol grūdeliai ištirps.


3

Dideliame dubenyje išplakite grietinėlę, cukrų ir vanilės ekstraktą, kol grietinėlė taps puri. Tada supilkite jogurtą ir viską išplakite. Pusę šios masės supilkite ant sausainių sluoksnio formoje. Tada užberkite avietes. Ant šių supilkite likusią grietinėlės ir jogurto masę. Paviršių išlyginkite ir padėkite formą į šaldytuvą.


4

Uogų skonio želė supilkite į stiklinę, užpilkite 200 ml karšto vandens ir maišykite, kol želė grūdeliai ištirps. Kai želė atvės, užpilkite ant sustingusio grietinėlės bei jogurto sluoksnio. Sudėkite ant viršaus šilauoges ir vėl grąžinkite formą į šaldytuvą. Po 1-2 val. ragaukite.

Informacija apie maistingumą Jogurtinis tortas su uogomis

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 17271 kJ
4125 kcal
268 kJ
64 kcal
Riebalai 237.50 g 3.70 g
Angliavandeniai 250.00 g 3.89 g
Baltymai 206.25 g 3.21 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne