Keksiukai viščiukai

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta keksiukus

12 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Keksiukai viščiukai

Keksiukams:

1 pakuotė Dr. Oetker keksiukų su šokolado gabalėliais
2 vnt. kiaušinių
100 ml augalinio aliejaus
100 ml vandens

Kremui:

1 pak. Dr. Oetker konjako skonio kremo tortui
300 ml pieno (atšaldyto)
100 g sviesto (kambario temperatūros)
1 pak. Dr. Oetker geltonų maistinių dažų

Dekorui:

1 pak. Dr. Oetker desertinio glajaus pieštukų

Paruošimas

Paruošimas

1

Keksiukų mišinio paruošimas

Į indą sudėkite kepimo mišinį, kiaušinius, augalinį aliejų, supilkite vandenį, šokolado gabalėlius ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės. Gautą tešlą tolygiai paskirstykite pasiruoštose keksiukų formelėse. Skardą su formelėmis sudėkite į įkaitintą orkaitę. Kepkite apie 15-20 min. 180 laipsnių temperatūroje. Keksiukai yra dekoruojami, kai yra visiškai iškepę ir atvėsę.

2

Kremo paruošimas

Supilkite pieną į dubenį, suberkite kremo mišinį ir maišykite apie 3 minutes iki vientisos masės. Pamažu sudėkite kambario temperatūroje atšildytą sviestą, įlašinkite kelis lašus geltonų maistinių dažų ir viską gerai išmaišykite. Gautą masę įdėkite į konditerijos rankovę ir ant keksiukų formuokite viščiukų formos bokštelius.

3

Dekoravimas

Paimkite pasirinktą spalvą glajaus maisto dekoravimui ir paminkykite ją rankose apie 1 min. Dekoruokite akytes, snapelius ir kojytes.

Informacija apie maistingumą Keksiukai viščiukai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 306 kJ
73 kcal
38 kJ
9 kcal
Riebalai 8.32 g 0.99 g
Angliavandeniai 0 g 0 g
Baltymai 0 g 0 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne