Kisielius su morengais

Morengai kisieliaus patale labai skanu!

1 porcijų

Lengvai paruošiamas 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Kisielius su morengais

Morengams:

500 ml pieno
1 pak. Dr. Oetker vanilinio cukraus
2 vnt. kiaušinių baltymų
100 g cukraus

Kisieliui:

2 pak. Dr. Oetker greito paruošimo kisieliaus „Saldi akimirka Duetas“

Papuošimui:

1 pak. Dr. Oetker šokoladinio užpilo
mėtų lapelių

Paruošimas

Paruošimas

1

Morengų

Į puodą ipilkite 500 ml šalto pieno, jį pakaitinkite. Suberkite vieną pakelį Dr. Oetker vanilinio cukraus ir gerai išmaišykite. Į atkirą dubenį supilkite 2 nuo trynio atskirtus kiaušinio baltymus. Juos plakite elektriniu maišytuvu iki standžių putų, po truputį įberdami cukraus. Iš gautos masės šaukštais suformuokite pailgos formos morengus, juos sudėkite į puodą su pienu ir pavirkite 5-6 min. Morengus išimkite iš puodo ant poperinio rankšluosčio ir nusausinkite.

2

Kisieliaus

Supilkite 2 pakelius kisieliaus ir užpilkite verdančiu vandeniu, gerai išmaišykite. Supilkite paruoštą kisielių į dubenėlius, ant višaus sudėkite morengus ir papuoškite Dr. Oetker Šokolado skonio desertų užpilu bei mėtų lapeliais. Skanaus!

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne