Dr. Oetker interneto svetainėje naudojami slapukai

Kad galėtume pagerinti savo interneto svetainės veikimą bei tam, kad mes ir mūsų partneriai galėtų suprasti, kaip Jūs naudojatės mūsų interneto svetaine, mūsų interneto svetainė Jūsų įrenginiuose patalpina slapukus (angl. cookies). Tolimesnis šios interneto svetainės naudojimas (pažymint langą, naršant ar paslenkant langą) arba slapukų reklamjuostės pašalinimas laikomas Jūsų sutikimu įdiegti ir naudoti slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus ir jų pašalinimą rasite mūsų pranešime apie privatumą.

Kisielius su morengais

Morengai kisieliaus patale labai skanu!

1 porcijų

Lengvai paruošiamas 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Kisielius su morengais

Morengams:

500 ml pieno
1 pak. Dr. Oetker vanilinio cukraus
2 vnt. kiaušinių baltymų
100 g cukraus

Kisieliui:

2 pak. Dr. Oetker greito paruošimo kisieliaus „Saldi akimirka Duetas“

Papuošimui:

1 pak. Dr. Oetker šokoladinio užpilo
mėtų lapelių

Paruošimas

Paruošimas

1

Morengų

Į puodą ipilkite 500 ml šalto pieno, jį pakaitinkite. Suberkite vieną pakelį Dr. Oetker vanilinio cukraus ir gerai išmaišykite. Į atkirą dubenį supilkite 2 nuo trynio atskirtus kiaušinio baltymus. Juos plakite elektriniu maišytuvu iki standžių putų, po truputį įberdami cukraus. Iš gautos masės šaukštais suformuokite pailgos formos morengus, juos sudėkite į puodą su pienu ir pavirkite 5-6 min. Morengus išimkite iš puodo ant poperinio rankšluosčio ir nusausinkite.

2

Kisieliaus

Supilkite 2 pakelius kisieliaus ir užpilkite verdančiu vandeniu, gerai išmaišykite. Supilkite paruoštą kisielių į dubenėlius, ant višaus sudėkite morengus ir papuoškite Dr. Oetker Šokolado skonio desertų užpilu bei mėtų lapeliais. Skanaus!