Mielinės bandelės su cinamoniniu įdaru

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta bandeles

6 - 8 vienetų

Lengvai paruošiamas 120 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Mielinės bandelės su cinamoniniu įdaru

Reikės:

80 g rudojo cukraus
2 pak. Dr. Oetker mielių (sausų)
200 ml pieno (šilto)
1 žiupsnelis druskos
500 g miltų
50 g sviesto (ištirpinto)
2 v.š. aliejaus (pvz., vynuogių kauliukų)
2 vnt. kiaušinių
1 vnt. kiaušinių trynių
1 šaukšto pieno

Įdarui reikės:

6 - 8 šaukštų sviesto (ištirpinto)
2 - 3 a.š. cinamono
100 g rudojo cukraus
1 indelis Dr. Oetker karamelinio padažo

Paruošimas

Paruošimas

1

Cukrų ir mieles suberkite į dubenį, užpilkite šiltą pieną ir viską maišykite, kol cukrus ištirps. Tada įmaišykite druską, miltus, ištirpintą sviestą, aliejų ir išplaktus kiaušinius. Tešlą suminkykite, uždenkite drobele ir palikite šiltai, kad padvigubėtų. Tada tešlą suminkykite dar kartą ir iškočiokite 1 cm storio stačiakampį. 

2

Įdarui dubenėlyje sumaišykite sviestą, cinamoną bei cukrų (šaukštą cukraus atidėkite) ir užtepkite šią masę ant iškočiotos tešlos, tada pašlakstykite karameliniu padažu. Pradėdami lenkti ilgąją kraštinę, tešlą su įdaru suvyniokite į vyniotinį. Supjaustykite jį 8-10 cm ilgio gabaliukais. Šiuos sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos ir 15-20 min. palikite šiltai kilti. Tuomet bandeles aptepkite kiaušinio trynio ir pieno plakiniu, užberkite po truputį atidėto cukraus.

3

Pašaukite bandeles į 200 °C orkaitę ir kepkite maždaug 20 min., kol ims rusvėti. 

Informacija apie maistingumą Mielinės bandelės su cinamoniniu įdaru

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 38 kJ
9 kcal
38 kJ
9 kcal
Riebalai 0.90 g 0.90 g
Angliavandeniai 0.11 g 0.11 g
Baltymai 0.17 g 0.17 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne