Mieliniai blynai su obuoliais

Patiekalas patiksiantis visai šeimai

18 - 20 vienetų

Lengvai paruošiamas 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Mieliniai blynai su obuoliais

Reikės:

2 v.š. cukraus
1 a.š. druskos
7 g “Dr.Oetker” sausų mielių
200 ml pieno
2 vnt. kiaušinių
300 - 350 g miltų
150 ml aliejaus
3 - 4 vienetų obuolių
1 šaukšto miltelinio cukraus

Paruošimas

Paruošimas

1

1.

Į didelį dubenį suberkite cukrų, druską, mieles ir išmaišykite. 

2

2.

Tada užpilkite kambario temperatūros ar truputį pašildytą pieną ir maišykite, kol cukrus ištirps. Į šį mišinį įmaišykite išplaktus kiaušinius bei miltus.

3

3.

Tešlą uždenkite rankšluosčiu ir palikite kilti 1–2 val.

4

4.

Obuolius nuplaukite ir supjaustykite plonais griežinėliais.

5

5.

Keptuvėje įkaitinkite pusę aliejaus. Šaukštu dėkite tešlos į keptuvę ir ant viršaus įspauskite po obuolio griežinėlį. Kepkite ant vidutinės ar kiek mažesnės kaitros, kiekvieną pusę po 3–4 min.

6

6.

Iškeptus blynus pagardinkite milteliniu cukrumi.

Informacija apie maistingumą Mieliniai blynai su obuoliais

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 0 kJ
0 kcal
0 kJ
0 kcal
Riebalai 0.00 g 0.00 g
Angliavandeniai 0.00 g 0.00 g
Baltymai 0.00 g 0.00 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne