Migdolinis tortas su grietinėlės kremu ir uogomis

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta tortus

1 vienetas

Vidutinio sudėtingumo 120 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Migdolinis tortas su grietinėlės kremu ir uogomis

Biskvitui reikės:

220 g sviesto
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus
280 g cukraus
6 vnt. kiaušinių
330 g miltų
0,5 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
270 g migdolų (maltų)
1 žiupsnelis druskos
160 - 180 ml pieno

Kremui reikės:

1 pak. Dr. Oetker Cremilla
100 ml pieno
100 ml grietinėlės
0,5 - 0,8 kg braškių
2 - 3 v.š. cukraus

Paruošimas

Paruošimas

1

Tešlos paruošimas

Kambario temperatūros sviestą iki purumo išplakite su vaniliniu cukrumi ir cukrumi. Tada po vieną įmuškite kiaušinius ir vis plakite. Kai masė taps vientisa, suberkite miltus, kepimo miltelius, migdolus ir druską, įmaišykite pieną. Trečdalį tešlos supilkite į 20 cm skersmens skardą ir kepkite 160 °C orkaitėje 30 min. Iš likusios tešlos iškepkite dar du kepinio sluoksnius ir atvėsintus subadykite mediniu iešmeliu ar šakute, kad lengviau įsigertų trintos uogos. 

2

Braškės

Braškes nuplaukite. Trečdalį arba pusę jų sutrinkite su cukrumi.

3

Paskutiniai žingsniai

Kremui “Dr. Oetker Cremilla” mišinį išplakite su pienu ir grietinėle iki purumo. Ant subadytų kepinio sluoksnių uždėkite po 3-4 šaukštus trintų braškių ir palikite 20 min. įsigerti. Tada ant kiekvieno jų uždėkite po 2-3 šaukštus grietinėlės kremo ir tolygiai paskleiskite jį. Sudėkite sluoksnius vieną ant kito (labai nespauskite), kremu aptepkite šonus. Padėkite pyragą į šaldytuvą 3 val. Tada dekoruokite likusiomis braškėmis ir ragaukite.

Informacija apie maistingumą Migdolinis tortas su grietinėlės kremu ir uogomis

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 21 kJ
5 kcal
0 kJ
0 kcal
Riebalai 0.02 g 0.00 g
Angliavandeniai 1.00 g 0.06 g
Baltymai 0.15 g 0.01 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne