MINI desertas su kiviais

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta kivius

8 porcijos

Lengvai paruošiamas 35 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas MINI desertas su kiviais

Papildomai reikės:

Formelių be dugno

Pagrindui:

120 g sviestinių kakavinių sausainių
2 v.š. romo
70 g sviesto (minkšto)

Kremui:

5 kivių
700 g jogurto
100 g cukraus pudros
1 pak. Dr. Oetker vanilinio cukraus
1 pak. Dr. Oetker želatinos
100 ml vandens

Paruošimas

Paruošimas

1

Pyragaičio pagrindui kočėlu sugrūskite sausainius. Susmulkintą masę suberkite į dubenį ir apšlakstykite romu. Įdėkite sviestą ir rankomis suminkykite iki vientisos masės.


2

Ant padėklo išdėliokite formeles ir jas pripildykite paruošta mase ją šaukšteliu paspaudžiant.


3

Jeigu neturite formelių, galite panaudoti dubenėlius, kuriuos išklokite maistine plėvele taip, kad ji išlįstų už dubenėlių krašto. Pyragaičio pagrindo masę išdalinkite į dubenėlius ir šaukšteliu pagrindą prispauskite prie dugno.


4

Įdarui nulupkite kivį ir supjaustykite 1 cm storio griežinėliais. Griežinėlius perpjaukite ir išklokite jais formelių arba dubenėlių sieneles. Atskirame dubenyje išmaišykite jogurtą su cukrumi ir vaniliniu cukrumi. Kitame dubenėlyje pagal pakuotėje nurodytą instrukciją išbrinkinkite želatiną ir iš karto įmaišykite į jogurto mišinį. Įdarą atsargiai supilkite į formeles arba dubenėlius taip, kad apsemtų kivio griežinėlius. Formeles arba dubenėlius mažiausiai 2 valandoms pastatykite į šaldytuvą, kol sustings. Po to, paėmę už maistinės plėvelės kraštų, išimkite pyragaičius iš formelių ir išdėliokite ant padėklo. Paviršių papuoškite kivio gabaliukais.

Informacija apie maistingumą MINI desertas su kiviais

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 31548 kJ
7535 kcal
1105 kJ
264 kcal
Riebalai 386.99 g 13.56 g
Angliavandeniai 897.17 g 31.44 g
Baltymai 96.42 g 3.38 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne