Minkštas meduolis ir trys jo dekoravimo būdai

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta meduolius

1 vienetas

Lengvai paruošiamas 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Minkštas meduolis ir trys jo dekoravimo būdai

Tešlai reikės:

400 g medaus (skysto)
2 a.š. prieskonių mišinio meduoliui
1 žiupsnelis druskos
5 vnt. kiaušinių
180 g cukranendrių cukraus
250 g grietinės
50 g sviesto (tirpinto)
1 a.š. Dr. Oetker maistinės sodos
0,5 kg kvietinių miltų

Dekoravimui reikės:

2 pakelių Dr. Oetker balto glajaus
1 pak. Dr. Oetker baltojo šokolado glajaus
1 pak. “Dr.Oetker” pabarstukų žirnelių rinkinio
2 šaukštų miltelinio cukraus
spanguolių ir jų šakelių, šalavijų lapelių (poros saujų)

Paruošimas

Paruošimas

1

Medų pakaitinkite su prieskoniais bei druska ir palikite atvėsti.


2

Kiaušinius su cukrumi išplakite iki standžių putų. Tada įmaišykite medų, grietinę, sviestą, įsijokite miltus su soda. Viską gerai išplakite, supilkite į vieną didelę arba dvi ar tris mažas formas. Pašaukite į 160-180 °C orkaitę ir kepkite 40-50 min. arba kol į tešlą įsmeigę medinį iešmelį ištrauksite jį švarų.


3

Atvėsusį meduolį išimkite iš formos. Dekoravimui balto arba baltojo šokolado glajaus pakuotę pakaitinkite karštame vandenyje, užtepkite glajų ant kepinio, papuoškite žalumynais, uogomis bei pabarstukais.

Informacija apie maistingumą Minkštas meduolis ir trys jo dekoravimo būdai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 5129 kJ
1225 kcal
607 kJ
145 kcal
Riebalai 0.02 g 0.00 g
Angliavandeniai 300.48 g 35.52 g
Baltymai 1.59 g 0.19 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne