Pyragas su pudingu, uogomis ir želė

Pyragas su vaniliniu pudingu, mėlynėmis ir citrinų skonio želė

30 - 35 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Pyragas su pudingu, uogomis ir želė

Tešlai:

175 g sviesto (minkšto)
150 g cukraus
0,5 pak. Dr. Oetker vanilinio cukraus
4 vnt. kiaušinių
50 g bulvių miltų
200 g miltų
2 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių

Pudingo masei:

1000 ml pieno
3 pakelių Dr. Oetker vanilės skonio pudingo
150 g cukraus
250 ml Dr. Oetker grietinėlės standiklio (30% riebumo)

Želė sluoksniui:

1000 g mėlynių
700 ml vandens (verdančio)
2 pak. Dr. Oetker citrinų skonio želė

Paruošimas

Paruošimas

1

Paruošimo būdas

Sumaišykite sviestą su cukrumi ir vaniliniu cukrumi. Tuomet įmuškite po vieną kiaušinį. Miltus sumaišykite su kepimo milteliais ir supilkite į kiaušinių masę. Viską gerai išmaišykite iki vientisos masės. Didesnę kepimo skardą su orkaitės matmenimis ištepkite sviestu ir apibarstykite miltais, tuomet supilkite į ją tešlą ir tolygiai išlyginkite šaukštu.


2

Kepimas

Paruoštą tešlą dėkite į orkaitę ir kepkite iki šviesiai auksinės spalvos.
Dujinė orkaitė: 175 °C
Elektrinė orkaitė: 175 °C
Kepimo laikas: 25 min.


3

Pudingo sluoksnis

Į dubenį supilkite pusę litro pieno, supilkite pudingą, cukrų ir gerai išmaišykite. Užvirkite likusį pieną ir grietinėlę, tuomet supilkite pudingo mišinį. Viską maišykite ant silpnos kaitros iki pudingo kreminės konsistencijos. Paruoštą pudingą supilkite ant tešlos ir tolygiai išlyginkite.


4

Želė sluoksnis

Nuplaukite ir nusausinkite mėlynes, sudėkite ant pudingo sluoksnio. Želė ištirpinkite verdančiame vandenyje, leiskite atvėsti. Kai želė pradės stingti, užpilkite ją ant uogų. Įdėkite į šaldytuvą, kad atvėstų ir sustingtų.

Informacija apie maistingumą Pyragas su pudingu, uogomis ir želė

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 4 kJ
1 kcal
0 kJ
0 kcal
Riebalai 0.00 g 0.00 g
Angliavandeniai 0.12 g 0.01 g
Baltymai 0.02 g 0.00 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne