Sausainiai su šokoladu ir avietėmis

Patiks ir vaikams, ir tėveliams!

10 vienetų

Lengvai paruošiamas 15 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Sausainiai su šokoladu ir avietėmis

Reikės:

115 g sviesto
150 g rudojo cukraus
90 g obuolių tyrės (sutrintas 1 keptas obuolys)
1 a.š. „Dr.Oetker“ vanilės pastos
0,5 a.š. druskos
190 g miltų
0,5 a.š. kepinių sodos
100 g aviečių
150 g „Dr.Oetker“ juodojo šokolado gabaliukų

Paruošimas

Paruošimas

1

Kambario temperatūros sviestą iki purumo išplakite su cukrumi, obuolių tyre, vanilės pasta ir druska.

2

Po to įmaišykite miltus, sodą, galiausiai – šokolado gabaliukus.

3

Tešlą 1 val. padėkite į šaldytuvą, kad lengviau būtų formuoti sausainius ir jie karštyje per daug neišskystų.

4

Iš atšaldytos tešlos delnais suformuokite 10 vienodo dydžio kamuoliukų, įsprauskite į juos po keletą aviečių ir palikdami tarpus sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos. Pašaukite į 180–200 °C orkaitę ir kepkite 15–18 min., kol sausainiai taps rusvi.

5

Iškeptus sausainius palikite atvėsti ir sutvirtėti.  

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne