Šokoladinis tortas su figomis

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta tortus

10 porcijų

Vidutinio sudėtingumo 90 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Šokoladinis tortas su figomis

Reikės:

5 vnt. kiaušinių
1 žiupsnelis druskos
150 g juodojo šokolado
175 g sviesto (minkšto)
175 g cukraus
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus
100 g miltų
100 g migdolų miltų
1,5 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių

Įdarui ir puošimui reikės:

150 g juodojo šokolado
50 g sviesto
120 ml grietinėlės (35 proc.)
2 v.š. cukraus
3 - 5 figų
1 a.š. Dr. Oetker grietinėlės standiklio
50 g miltelinio cukraus
1 pak. Dr. Oetker pabarstukų

Paruošimas

Paruošimas

1

Kiaušinius su druska išplakite iki putų.

2

Tešlai dubenėlyje virš indo su karštu vandeniu ištirpinkite šokoladą.

3

Dideliame dubenyje iki purumo išplakite sviestą su cukrumi ir “Dr.Oetker” vaniliniu cukrumi. Tada įmaišykite šokoladą, miltus ir migdolų miltus, “Dr.Oetker” kepimo miltelius.

4

Galiausiai įmaišykite išplaktus kiaušinius. Pusę tešlos sukrėskite į kepimo popieriumi išklotą maždaug 20 cm skersmens skardą ir kepkite 25 min. 180 °C orkaitėje. Taip pat iškepkite likusią tešlą. Kepinius atvėsinkite.

5

Įdarui šokoladą, sviestą, 4 šaukštus grietinėlės ir cukrų sudėkite į metalinį dubenėlį ir maišydami kaitinkite virš indo su karštu vandeniu, iki masė taps kremo konsistencijos. Tada palikite atvėsti. Likusią grietinėlę išplakite su milteliniu cukrumi ir Dr.Oetker” grietinėlės standikliu.

6

Pusę įdaro šokolado užtepkite ant apatinio torto sluoksnio, ant jo paskleiskite grietinėlę, tada uždėkite viršutinį kepinio sluoksnį. Šį apliekite likusiu šokoladu, papuoškite figomis ir “Dr.Oetker” pabarstukais.

Informacija apie maistingumą Šokoladinis tortas su figomis

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 167 kJ
40 kcal
193 kJ
46 kcal
Riebalai 1.25 g 1.44 g
Angliavandeniai 1.05 g 1.20 g
Baltymai 5.38 g 6.19 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne