Šventinis aguonų pyragas

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta pyragus

10 porcijų

Vidutinio sudėtingumo 105 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Šventinis aguonų pyragas

Reikės:

300 g aguonų
250 g sviesto
1 žiupsnelis druskos
150 g cukraus
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus
8 vnt. kiaušinių
6 v.š. manų kruopų
1 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
600 g obuoliai (kietų)
200 ml grietinėlės (35 proc.)
Dr. Oetker grietinėlės standiklio
2 v.š. cukraus
1 v.š. kakavos
1 pak. Dr. Oetker pabarstukų

Paruošimas

Paruošimas

1

Aguonas užpilkite verdančiu vandeniu ir palikite 30 min. išbrinkti.


2

Kambario temperatūros sviestą iki purios masės išplakite su druska, cukrumi ir “Dr.Oetker” vaniliniu cukrumi. Po vieną įmaišykite atskirtus kiaušinių trynius.


3

Aguonas nukoškite sutrinkite elektriniu trintuvu ir su manų kruopomis bei “Dr.Oetker” kepimo milteliais įmaišykite į sviesto ir trynių masę. Po jų įmaišykite nuluptus ir sutarkuotus obuolius.


4

Baltymus išplakite iki putų, sudėkite į tešlą ir lengvai pamaišykite, iki masė taps vientisa ir puri.


5

23 cm formą išklokite kepimo popieriumi, sukrėskite tešlą ir kepkite 160 °C orkaitėje maždaug 1 valandą ir 15 minučių. Iškeptą pyragą atvėsinkite.


6

Grietinėlę išplakite su cukrumi ir “Dr.Oetker” grietinėlės standikliu, užtepkite ant atvėsusio kepinio ir apiberkite kakava bei “Dr.Oetker” pabarstukais.

Informacija apie maistingumą Šventinis aguonų pyragas

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 126 kJ
30 kcal
92 kJ
22 kcal
Riebalai 0.08 g 0.06 g
Angliavandeniai 6.39 g 4.70 g
Baltymai 0.89 g 0.65 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne