Dr. Oetker interneto svetainėje naudojami slapukai

Kad galėtume pagerinti savo interneto svetainės veikimą bei tam, kad mes ir mūsų partneriai galėtų suprasti, kaip Jūs naudojatės mūsų interneto svetaine, mūsų interneto svetainė Jūsų įrenginiuose patalpina slapukus (angl. cookies). Tolimesnis šios interneto svetainės naudojimas (pažymint langą, naršant ar paslenkant langą) arba slapukų reklamjuostės pašalinimas laikomas Jūsų sutikimu įdiegti ir naudoti slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus ir jų pašalinimą rasite mūsų pranešime apie privatumą.

Tiramisu su vyšniomis

Greitas vyšnių Tiramisu stiklinėje

apie 2 porcijos

Lengvai paruošiamas 15 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Tiramisu su vyšniomis

Greito tiramisu deserto:

300 ml pieno (kremui)
180 g šviežių ar šaldytų vyšnių
100 ml kavos (paruoštos, nukoštos)
10 vienetų biskvitinių pirštelių (apytikriai, priklausomai nuo dydžio)
60 g juodojo šokolado
1 pak. Dr. Oetker deserto mišinys „Tiramisu“

paruošimas

Paruošimas

1

Jei naudosite šaldytas vyšnias, jas reikia užpilti kambario temperatūros vandeniu ir palikti kelias minutes atitirpti. Nupilkite vandenį ir nusausinkite.

2

Paruoškite „Tiramisu“ kremą: į aukštą indą supilkite 300 ml šalto pieno ir suberkite pakelio turinį.  Plakite mikseriu greičiausiu rėžimu apie 3 min.

3

Paimkite tuščią stiklinę ir sluoksniuokite: trumpai kavoje išmirkytus (pamerkti ir iš karto ištraukti) biskvitinius pirštelius, tada sluoksnį tiramisu kremo, vyšnių ir  tarkuoto šokolado. Ta pačia tvarka dar kartą viską pakartokite.

4

Palikite pastovėti valandėlę šaltai, kad suminkštėtų sausainiai, o tada ragaukite.