Tiramisu su vyšniomis

Greitas vyšnių Tiramisu stiklinėje

apie 2 porcijos

Lengvai paruošiamas 15 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Tiramisu su vyšniomis

Greito tiramisu deserto:

300 ml pieno (kremui)
180 g šviežių ar šaldytų vyšnių
100 ml kavos (paruoštos, nukoštos)
10 vienetų biskvitinių pirštelių (apytikriai, priklausomai nuo dydžio)
60 g juodojo šokolado
1 pak. Dr. Oetker deserto mišinys „Tiramisu“

Paruošimas

Paruošimas

1

Jei naudosite šaldytas vyšnias, jas reikia užpilti kambario temperatūros vandeniu ir palikti kelias minutes atitirpti. Nupilkite vandenį ir nusausinkite.

2

Paruoškite „Tiramisu“ kremą: į aukštą indą supilkite 300 ml šalto pieno ir suberkite pakelio turinį.  Plakite mikseriu greičiausiu rėžimu apie 3 min.

3

Paimkite tuščią stiklinę ir sluoksniuokite: trumpai kavoje išmirkytus (pamerkti ir iš karto ištraukti) biskvitinius pirštelius, tada sluoksnį tiramisu kremo, vyšnių ir  tarkuoto šokolado. Ta pačia tvarka dar kartą viską pakartokite.

4

Palikite pastovėti valandėlę šaltai, kad suminkštėtų sausainiai, o tada ragaukite.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne