Vanilinė migdolų ir kriaušių tarta

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta tartus

6 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 35 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Vanilinė migdolų ir kriaušių tarta

Tešlai reikės:

100 g sviesto (šalto)
180 g kvietinių miltų
50 g cukraus
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus
1 žiupsnelis druskos
2 kiaušinių trynių

Įdarui reikės:

3 - 4 vnt. kriaušių (nuluptų)
400 ml saldžių raudonų vaisių ir uogų sulčių (arba raudonojo vyno)
140 g cukraus
1 žiupsnelis druskos
2 vnt. kriaušių
30 g Dr. Oetker kukurūzų krakmolo “Gustin”
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus
140 g migdolų miltų
1 a.š. miltelinis cukrus

Paruošimas

Paruošimas

1

Tešlos paruošimas

Tešlai į dubenį sutarkuokite šaltą sviestą, užberkite miltus, cukrų, vanilinį cukrų bei druską, įdėkite trynius ir viską suminkykite į kamuolį. Tešlą iškočiokite ir įklokite į maždaug 25 cm skersmens kepimo formą, peiliu padailinkite krepšelio kraštus.

2

Kriaušių paruošimas

Kriaušes sudėkite į verdančias sultis ir 5 min. pavirkite ir nukelkite nuo ugnies. Kriaušėms išilgai padarykite įpjovas ir išskleiskite lyg vėduokles ant migdolų masės.

3

Įdaro paruošimas

Įdarui kambario temperatūros sviestą iki purumo išplakite su cukrumi, druska ir vaniliniu cukrumi. Tada po vieną įplakite kiaušinius, galiausiai įmaišykite krakmolą ir migdolų miltus. Įdarą tolygiai paskleiskite ant tešlos krepšelio.

4

Kepimas

Kepkite 160 °C orkaitėje maždaug 25 min. Tada kepinio viršų pridenkite folija ir kepkite dar maždaug 25 min. arba kol įdaras sutvirtės. Iškeptą atvėsusį pyragą pabarstykite milteliniu cukrumi.

Informacija apie maistingumą Vanilinė migdolų ir kriaušių tarta

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 896 kJ
214 kcal
536 kJ
128 kcal
Riebalai 5.34 g 3.20 g
Angliavandeniai 22.94 g 13.73 g
Baltymai 16.44 g 9.85 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne