Žaliasis pagardas

Pagardinkite picas išskirtinai skaniu padažu!

1 porcijos

Lengvai paruošiamas 15 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Žaliasis pagardas

Reikės:

1 vnt. avokado (nuplauto)
1 - 2 vnt. žaliųjų citrinų (nuplautų)
1 saujelės petražolių/kalendrų
2 skil. česnako (nuluptų)
1 saujelės kedrinių pinijų/pistacijų branduolių
1 vnt. chalapos aitriosios paprikos
120 ml alyvuogių aliejaus
100 - 120 ml vandens
1 šaukšto druskos

Paruošimas

Paruošimas

1

Avokadą nulupkite, perpjaukite pusiau ir išimkite kauliuką. Minkštimą susmulkinkite ir sudėkite į dubenį. Iš žaliųjų citrinų išspauskite sultis ir užpilkite ant avokado.

2

Chalapos papriką supjaustykite, pašalinkite sėklas ir kotelį, o minkštimą sudėkite į dubenį prie kitų ingredientų.

3

Taip pat įdėkite česnaką, užberkite pagal skonį druskos, pipirų. Užpilkite aliejų ir vandenį.

4

Petražoles perliekite šaltu vandeniu, nusausinkite ir peiliu ant lentelės pasmulkinkite, po to sudėkite į dubenį prie avokado.

5

Suberkite riešutus ir elektriniu trintuvu viską sutrinkite iki norimos konsistencijos. Ragaukite su “Dr.Oetker” picomis.

Informacija apie maistingumą Žaliasis pagardas

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 4442 kJ
1061 kcal
42 kJ
10 kcal
Riebalai 119.76 g 1.08 g
Angliavandeniai 0.57 g 0.01 g
Baltymai 0.12 g 0.00 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne