Avižinė košė su uogų sirupe virtomis kriaušėmis

Paragaukite vieną iš 3 naujų košių pagardų!

4 porcijos

Lengvai paruošiamas 20 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Avižinė košė su uogų sirupe virtomis kriaušėmis

Reikės:

300 ml vandens
200 g cukraus
200 - 300 g uogų (gervuogių, aviečių, serbentų, bruknių, spanguolių)
4 vnt. kriaušių (nuplautų, be žievelės)

Paruošimas

Paruošimas

1

Puode užvirinkite vandenį, suberkite cukrų. Kai šis ištirps, suberkite uogas. Kai vėl viskas užvirs, sudėkite į puodą kriaušes ir 5 min. pavirkite. 

2

Tada karštį išjunkite ir palikite kriaušes sirupe, kad įsigertų uogų skonio. Šiuo pagardu skaninkite košes. Nesunaudotą pagardą sudėkite į stiklainį, užsukite dangtelį ir laikykite šaldytuve. 

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne