„Cakepops“

Minkšti ir skanūs „Cakepops“ - pasigamink ir išbandyk!

20 - 25 vienetų

Lengvai paruošiamas 45 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas „Cakepops“

Jums reikės:

1 pak. Dr. Oetker vanilinio kremo tortui
300 ml pieno (šalto, vaniliniam kremui pagaminti)
400 g kakavinio kekso arba sausainių
50 g juodojo šokolado
1 pakuotė Dr. Oetker baltojo šokolado skonio glajus
1 pak. Dr. Oetker rožinio cukraus glajaus
1 pak. Dr. Oetker žydrojo cukraus glajaus
Dr. Oetker pabarstukų

Paruošimas

Paruošimas

1

Pagaminkite DR. OETKER vanilinį kremą taip, kaip nurodyta ant įpakavimo, bet be sviesto.

2

Sutrupinkite keksą arba sausainius, sumaišykite su kremu ir iš gautos masės suformuokite maždaug 2,5–3 cm skersmens rutuliukus.

3

Ištirpinkite šokoladą. Įmerkite šiaudelio galiuką į šokoladą, o po to įsmeikite į rutuliuką ir taip įsmeikite šiaudelį į kiekvieną rutuliuką. Padėkite rutuliukus į šaldytuvą 35–45 min. 

4

Įpilkite į dubenį karšto vandens, sudėkite pakelius su glajumi ir palikite, kol sušils ir ištirps. Rankomis dar patikrinkite, ar visas glajus ištirpo. 

5

Paglaistykite rutuliukus glajumi ir apvoliokite pabarstukuose. 

Informacija apie maistingumą „Cakepops“

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 0 kJ
0 kcal
4 kJ
1 kcal
Riebalai 0.01 g 0.05 g
Angliavandeniai 0.01 g 0.04 g
Baltymai 0.00 g 0.01 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne