Daržovių sultinys drebučiuose

Vasariška vitaminų porcija visai šeimai!

6 porcijos

Lengvai paruošiamas 20 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Daržovių sultinys drebučiuose

Reikės:

1,2 l daržovių sultinio
40 g Dr. Oetker želatinos
5 - 6 šaukštų konservuotų kukurūzų
4 - 5 slyvinių arba vyšninių pomidorų (nuplautų)
120 g žaliųjų žirnelių, pupų arba sojų pupelių (šviežių arba šaldytų, atitirpintų)
7 - 10 mažų morkų (nuplautų)
2 šaukštų garstyčių grūdelių
prieskoninių žolelių (čiobrelių, petražolių lapelių)
druskos (pagal skonį)

Paruošimas

Paruošimas

1

Puode užvirinkite sultinį. Tada karštį išjunkite ir į sultinį suberkite želatiną, maišydami ją ištirpinkite. Jeigu reikia, įmaišykite dar šiek tiek druskos.


2

Į 6 nedidelius indelius (stiklainius, dubenėlius) įdėkite žirnelių, pupelių, morkų, kukurūzų – sukurkite savo mėgstamus derinius. Ant jų užpilkite sultinio bei želatinos mišinio.


3

Įberkite į indelius po truputį garstyčių, įberkite čiobrelių ar petražolių lapelių. Kai skystis atvės, padėkite drebučius sustingti į šaldytuvą.


4

Ragaukite iš indelių. O jei norėsite drebučius išimti iš indelio, įmerkite jį iki kraštų į karštą vandenį ir išverskite drebučius į lėkštę.

Informacija apie maistingumą Daržovių sultinys drebučiuose

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 201 kJ
48 kcal
88 kJ
21 kcal
Riebalai 2.86 g 1.24 g
Angliavandeniai 1.94 g 0.84 g
Baltymai 3.63 g 1.58 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne