Keksas su razinomis ir glajumi

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta keksus

8 porcijos

Lengvai paruošiamas 15 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Keksas su razinomis ir glajumi

Reikės:

250 g razinų be kauliukų
1 vnt. citrinos sulčių
100 g ištirpinto sviesto
0,25 a.š. „Dr.Oetker“ vanilės iš malūnėlio
70 g jogurto
3 g Dr. Oetker kepimo miltelių
3 vnt. kiaušinių
100 g cukraus
0,5 a.š. druskos
140 g miltų

Dekorui reikės:

1 - 2 pakelių Dr. Oetker balto glajaus

Paruošimas

Paruošimas

1

Dubenėlyje razinas apliekite citrinos sultimis.


2

Dubenyje ištirpintą sviestą sumaišykite su malta vanilės ankštimi. Tada įmaišykite jogurtą ir kepimo miltelius.


3

Kitame dubenyje išplakite kiaušinius su cukrumi ir druska, kol druska ir cukrus ištirps. Šį mišinį supilkite į dubenį su sviestu ir jogurtu, išmaišykite. 


4

Po to suberkite miltus ir viską gerai išmaišykite. Ir galiausiai įmaišykite razinas.


5

Tešlą supilkite į formą ir kepkite 180–200 °C karštumo orkaitėje 50 min. (Jei forma nepadengta prikepti neleidžiančia medžiaga, patepkite formos vidines sieneles trupučiu sviesto arba neutralaus skonio aliejumi.)


6

Iškeptą keksą iš formos atsargiai išverskite į lėkštę, atvėsinkite.


7

Glajų paruoškite, kaip nurodyta ant pakuotės ir juo apliekite keksą. Kad būtų skystesnis, į glajų galima įmaišyti 1–2 šaukštus pieno arba vandens.

Informacija apie maistingumą Keksas su razinomis ir glajumi

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 84 kJ
20 kcal
88 kJ
21 kcal
Riebalai 0.39 g 0.41 g
Angliavandeniai 3.20 g 3.37 g
Baltymai 0.71 g 0.75 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne