Kūčiukai

Būtinas patiekalas kiekvienam kalėdiniam stalui!

400 gramai

Lengvai paruošiamas 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Kūčiukai

Reikės:

2 v.š. aguonos
70 g cukraus
7 g “Dr.Oetker” sausų mielių
1 a.š. druskos
300 g miltų + 2 valgomieji šaukštai
70 ml pieno
50 ml neutralaus skonio aliejaus

Paruošimas

Paruošimas

1

Aguonas dubenyje užpilkite karštu vandeniu, kad būtų apsemtos, ir palikite brinkti, kol reikės įmaišyti į tešlą.


2

Į dubenį suberkite cukrų, mieles, druską ir du šaukštus miltų. Viską išmaišykite, užpilkite kambario temperatūros pieną bei aliejų ir maišykite, kol cukrus ištirps. Tada suberkite miltus, sudėkite nusunktas aguonas ir viską maišykite iki vientisos masės.


3

Dubenį uždenkite virtuviniu rankšluosčiu ir šiltai palikite tešlą kilti 3–4 val. arba kol tešla padvigubės. Jeigu patalpoje vėsu, tešla gali kilti ilgiau. Tuomet tešlą galima, pavyzdžiui, užmaišyti vakare, o kūčiukus kepti ryte. Kad tešla neapdžiūtų, rankšluostį, kuriuo ją dubenyje uždengsite, sudrėkinkite.


4

Ant miltais pabarstyto stalo iš tešlos delnais suformuokite mažojo piršto storio virveles, jas supjaustykite 1,5 cm gabaliukais ir sudėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą.


5

Kepkite 200 °C karštumo orkaitėje maždaug 12 min.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne