Marcipaniniai saldainiukai

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta saldainius

20 vienetų

Lengvai paruošiamas 35 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Marcipaniniai saldainiukai

20-čiai saldainių:

250 g marcipano
50 g cukraus pudros
5 ml „kirschwasser“ / vyšnių brendžio
300 g Dr. Oetker juodojo šokolado skonio glajaus
30 g graikinių riešutų

Paruošimas

Paruošimas

Indai ir įrankiai

Peilis, pjaustymo lentelė, dubenėliai, rankinis maišytuvas, puodas padažams.


1

Paruošimas

Dubenyje sumaišykite marcipaną, cukraus pudrą ir vyšnių brendį iki vientisos masės. Rankomis suformuokite maždaug 20 rutulių.


2

Smulkiai supjaustykite šokolado glajų ir ištirpinkite dubenyje virš vandens vonelės. Naudodami šakutę, panardinkite marcipano rutuliukus į ištirpintą šokolado glajų, nuvalykite šokolado perteklių į dubens kraštus ir padėkite saldainius ant kepimo popieriaus.


3

Smulkiai supjaustykite graikinius riešutus, apibarstykite jais saldainius ir maždaug 30 minučių palaikykite šaldytuve.

Informacija apie maistingumą Marcipaniniai saldainiukai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 42 kJ
10 kcal
130 kJ
31 kcal
Riebalai 0.94 g 2.95 g
Angliavandeniai 0.16 g 0.50 g
Baltymai 0.22 g 0.68 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne