Medaus tortas

Gardžiausias medaus torto receptas artėjančiai Mamos dienai!

8 - 10 porcijų

Lengvai paruošiamas 90 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Medaus tortas

Tešlai reikės:

3 v.š. medus
3 a.š. sviesto
0,5 a.š. druskos
0,5 - 1 a.š. maltų gvazdikėlių
2 a.š. malto cinamono
1 stkl. miltelinio cukraus
2 a.š. Dr. Oetker maistinės sodos
1 v.š. acto
3 vnt. kiaušinių
550 - 600 g miltų ir dar šiek tiek kočiojimui

Kremui reikės:

500 ml grietinėlės 35 proc.
130 g cukraus
0,25 a.š. maltos „Dr.Oetker“ vanilės ankšties
400 ml grietinės 30 proc.
0,5 vnt. didelės citrinos sulčių
3 a.š. „Dr.Oetker“ želatinos
100 ml karšto vandens

Paruošimas

Paruošimas

1

Prikaistuvyje pakaitinkite medų ir sviestą, įmaišykite druską, gvazdikėlius, cinamoną ir miltelinį cukrų. Šį mišinį pakaitinkite ir supilkite į dubenį. Mišinį kiek atvėsinkite ir po vieną įmaišykite kiaušinius.

2

Sodą išmaišykite su actu ir įmaišykite į medaus ir kiaušinių masę. Galiausiai suberkite miltus ir suminkykite tešlą. Padalinkite tešlą į 8 vienodus kamuoliukus ir ant miltais pabarstyto stalo visus juos iškočiokite iki 0,3–0,5 cm storio. Kepkite 180 °C karštumo orkaitėje maždaug 10 min. arba kol paruduos.

3

Iškeptus paplotėlius atvėsinkite, uždėję lėkštę peiliu apipjaukite kraštines, kad turėtumėte vienodo dydžio paplotėlius. Likusius paplotėlių kraštus sutrupinkite.

4

Įdarui želatiną ištirpinkite karštame vandenyje.

5

Dideliame dubenyje iki purumo išplakite grietinėlę ir cukrų, įmaišykite vanilę, grietinę bei citrinų sultis.

6

Ant lėkštės padėkite vieną paplotį, užtepkite ant jo 3–4 šaukštus kremo, tada užklokite kitu papločiu, jį taip pat aptepkite kremu. Tą patį padarykite su likusiais papločiais. Galiausiai kremu aptepkite torto šonus. Torto viršų ir šonus padenkite trupiniais. 2–3 val. tortą padėkite į šaldytuvą. Ir viskas!

Informacija apie maistingumą Medaus tortas

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 8 kJ
2 kcal
4 kJ
1 kcal
Riebalai 0.28 g 0.15 g
Angliavandeniai 0.00 g 0.00 g
Baltymai 0.00 g 0.00 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne