Veganiškas nekeptas sūrio pyragas su moliūgu

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta moliūgus

apie 1 vienetas

Vidutinio sudėtingumo 120 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Veganiškas nekeptas sūrio pyragas su moliūgu

Pagrindui:

150 g džiovintų datulių (be kauliukų)
90 g graikinių riešutų
90 g moliūgų sėklų

Moliūgų tešlai:

200 g Hokkaido moliūgo
150 g anakardžių riešutų
500 ml apelsinų sulčių (be pridėtinio cukraus)
1 a.š. vanilės ekstarkto (arba 1 vanilės ankšties minkštimas)
120 ml klevų sirupo
1 a.š. cinamono
1 žiupsnelis druskos
60 ml kokosų aliejaus

Papuošimui:

1 vnt. apelsinų
10 g moliūgų sėklų (smulkintų)

Paruošimas

Paruošimas

Indai ir įrankiai

Trintuvas, peilis, pjaustymo lentelė, kepimo forma su nuimamu dugnu (21 cm skersmens), kepimo popierius, šaldytuvas, tarka, dubuo, keptuvė, šaldiklis

1

Gaminimas

Pagrindui sutrinkite graikinius riešutus ir moliūgų sėklas trintuvu. Smulkiai supjaustykite datules, suberkite jas į graikinių riešutų ir moliūgų sėklų mišinį ir viską išmaišykite. Pyrago formą išklokite kepimo popieriumi, sudėkite bei tolygiai paskirstykite paruoštą mišinį ir įdėkite į šaldytuvą, kad atvėstų maždaug 20 minučių.

2

Nuplaukite moliūgą, nusausinkite ir supjaustykite dideliais gabalėliais ir sutarkuokite tarka. Į keptuvę supilkite apelsinų sultis, sudėkite anakardžių riešutus, smulkintas moliūgų sėklas ir užvirkite. Tuomet maksimaliai sumažinkite temperatūrą ir palikite troškintis maždaug 30 minučių, retkarčiais pamaišydami.

3

Supilkite išvirtą mišinį į trintuvą, kartu supilkite vanilės ekstraktą, klevų sirupą, cinamoną, druską ir kokosų aliejų. Maišykite greičiausiu rėžimu apie 1 minutę. Supilkite mišinį ant atvėsinto pagrindo ir išlyginkite. Palikite pyragą šaldytuve maždaug 120 minučių.

4

Nulupkite apelsiną ir visiškai pašalinkite baltą odelę. Atskirkite skilteles. Prieš patiekdami pyragą išimkite jį iš šaldytuvo prieš maždaug 20 minučių ir papuoškite apelsinų skiltelėmis bei moliūgų sėklomis.

Informacija apie maistingumą Veganiškas nekeptas sūrio pyragas su moliūgu

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 2466 kJ
589 kcal
180 kJ
43 kcal
Riebalai 56.25 g 4.09 g
Angliavandeniai 9.54 g 0.69 g
Baltymai 12.96 g 0.94 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne