Mieliniai blynai

Paprastas patiekalas ir mažiems ir dideliems!

4 - 5 porcijos

Lengvai paruošiamas 120 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Mieliniai blynai

Reikės:

7 g “Dr.Oetker” sausų mielių
3 v.š. cukraus
1 a.š. druskos
500 ml pieno
3 vnt. kiaušinių
50 g tirpinto sviesto
1 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
500 g miltų
150 ml aliejaus
0 uogienės, klevų sirupo, jogurto – pagal skonį

Paruošimas

Paruošimas

1

Į didelį dubenį suberkite „Dr.Oetker“ mieles, cukrų, druską ir išmaišykite. Tada užpilkite šiek tiek pašildytą pieną, įmuškite kiaušinius, supilkite tirpintą sviestą ir viską išplakite.


2

Galiausiai suberkite kepimo miltelius bei miltus. Išplakite tešlą, dubenį uždenkite ir palikite kambario temperatūroje kilti 2–3 val. Jeigu norite, kad tešla pakiltų greičiau, dubenį laikykite 50 °C įkaitintoje orkaitėje.


3

Keptuvėje ant vidutinės kaitros įkaitinkite 4–5 šaukštus aliejaus ir jame kepkite blynus – kiekvieną pusę po maždaug 3–4 min. 


4

Iškeptus blynus sudėkite ant popierinio virtuvės rankšluosčio lėkštėje.

Informacija apie maistingumą Mieliniai blynai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 8 kJ
2 kcal
4 kJ
1 kcal
Riebalai 0.01 g 0.01 g
Angliavandeniai 0.50 g 0.28 g
Baltymai 0.07 g 0.04 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne