Mieliniai kepiniai

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta saldumynus

1 vienetas

Lengvai paruošiamas 120 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Mieliniai kepiniai

Reikės:

500 g miltų
300 ml pieno (šilto)
50 g sviesto (ištirpinto)
1 v.š. aliejaus
100 g cukraus
1 vnt. kiaušinių
2 pak. Dr. Oetker mielių (sausų)
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus
1 žiupsnelis druskos
1 vnt. kiaušinių trynių

Įdarams reikės:

1 pakelių Dr. Oetker vanilės skonio pudingo
300 ml pieno
2 a.š. aguonų
1 saujelės razinų (nebūtinai)
1 pak. Dr. Oetker rožinio cukraus glajaus
1 pak. Dr. Oetker balto glajaus

Paruošimas

Paruošimas

Mieles, vanilinį cukrų, cukrų, ištirpinkite šiltame piene. Įmaišykite druską, aliejų, miltus, ištirpintą sviestą ir išplaktą kiaušinį ir gerai išmaišykite. Tešlą suminkykite, uždenkite drobele ir palikite šiltai, kad pakiltų – padvigubėtų. Tada tešlą suminkykite dar kartą, kol ji taps glotni.

Bandelėms

Į tešlą įmaišykite razinas, suformuokite iš tešlos kamuoliukus. Sudėkite juos palikdami tarpus į kepimo popieriumi išklotą skardą, aptepkite trynio plakiniu ir palikite dar 15-20 min. šiltai. Tada pašaukite į 180 °C orkaitę ir kepkite maždaug 25 min., kol bandelės ims gražiai rusvėti. Plėšomoms bandelėms sudėkite tešlos kamuoliukus ratu, palikdami mažus tarpus, kad kepdami susiglaustų. Iškeptas ir atvėsusias bandeles dekoruokite glajumi. 

Pyragui-saulei

Ant miltais pabarstyto kepimo popieriaus iškočiokite pusę tešlos, aptepkite paruoštu ir atvėsintu pudingu. Ant viršaus užklokite iškočiotą likusią tešlą. Uždėję lėkštę, peiliu apipjaukite, kad gaustųsi dailus apskritimas. Ant šio vidurio uždėkite puodelį ir iki jo peiliu padarykite įpjovas “spinduliams” formuoti. Imkite po du “spindulius”, sukite vieną kito link ir jų galiukus sulipdykite. Aptepkite “saulę” trynio plakiniu, pabarstykite aguonomis ir palikite dar 15-20 min. šiltai. Tada pašaukite į 180 °C orkaitę ir kepkite maždaug 25 min., kol bandelės ims gražiai rusvėti.

Informacija apie maistingumą Mieliniai kepiniai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 46 kJ
11 kcal
8 kJ
2 kcal
Riebalai 0.44 g 0.07 g
Angliavandeniai 0.72 g 0.12 g
Baltymai 1.12 g 0.18 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne