Mini Pavlova su uogomis

Skanus desertas, kuris papuoš kiekvieną stalą!

10 vienetų

Lengvai paruošiamas 15 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Mini Pavlova su uogomis

Reikės:

6 vnt. kiaušinių baltymų kiaušiniai turi būti dideli
0,5 a.š. druskos
350 g cukraus 350g ir 1 valgomojo šaukšto!!
1 a.š. „Dr.Oetker“ kukurūzų krakmolo „Gustin“
1 a.š. baltojo vyno acto
200 ml grietinėlės 36 proc.
1 a.š. „Dr.Oetker“ vanilės pastos
1 saujelės uogų: šilauogių, agrastų, serbentų, vyšnių
2 vienetų slyvų

Paruošimas

Paruošimas

1

Dideliame dubenyje kiaušinių baltymus su druska išplakite iki standžių putų. Tada įberkite pusę cukraus. Plakite, kol masė taps puri ir blizgi. Tada supilkite likusį cukrų ir dar plakite, kol cukrus ištirps. 

2

Sumaišykite krakmolą ir vyno actą. Šį mišinį supilkite į baltymus ir dar kartą viską išplakite.
Įkaitinkite orkaitę iki 160 °C.

3

Ant kepimo popieriaus skardoje iš baltymų masės šaukštu suformuokite maždaug 15 cm skersmens apskritimus arba ovalus su duobute viduryje. 

4

Pašaukite skardą  į orkaitės vidurinę lentyną. Karštį sumažinkite iki 140 °C. Kepkite 1 val. 30 min. Nuolat stebėkite, ar morengai nepradeda ruduoti. Jei taip, karštį šiek tiek sumažinkite. Iškeptus morengus palikite orkaitėje atvėsti. 

5

Įdarui uogas nuplaukite, slyvoms pašalinkite kauliukus, o minkštimą supjaustykite skiltelėmis. Vyšnioms pašalinti kauliukus nebūtina.

6

Grietinėlę su cukrumi ir vanilės pasta išplakite iki purumo. Išdalinkite grietinėlę į morengų duobutes. Ant grietinėlės sudėkite nuplautas uogas.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne