Sausainiai Saldieji margučiai

apie 30 - 40 vienetų

Lengvai paruošiamas 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Sausainiai Saldieji margučiai

Tešlai:

0 g miltų
100 g migdolų miltų
50 g cukraus pudros
150 g sviesto
1 pak. Dr. Oetker vanilinio cukraus (16 g)
10 lašelių Dr. Oetker apelsinų aromato
1 kiaušinio trynys
1 žiupsnelis druskos

Papuošimas:

1 pak. Dr. Oetker žydro cukraus glajaus
1 pak. Dr. Oetker rožinio cukraus glajaus
1 pak. Dr. Oetker balto cukraus glajaus
1 pak. Dr. Oetker pabarstukų „Sidabriniai žirneliai“
1 pak. Dr. Oetker pabarstukų „Auksiniai perlai“

Paruošimas

Paruošimas

1

Tešlos paruošimas

Iš miltų, migdolų, cukraus pudros, sviesto, vanilinio cukraus, aromato, trynio ir druskos užminkykite vientisos konsistencijos tešlą. Jei tešla per sausa, įpilkite šaukštą šalto vandens. Tešlą įvyniokite į maistinę plėvelę ir laikykite šaldytuve apie 40 minučių. Tada išimkite iš šaldytuvo ir padėkite ant miltais apibarstyto stalo. Iškočiokite apie 0,5 cm storio lakštą ir formelėmis išpjaustykite margučių formas.

2

Kepimas

Sausainukus šaukite į orkaitę. Iškeptus sausainius perdėkite ant grotelių ir palikite atvėsti. Dujinė orkaitė: 180 °C Elektrinė orkaitė: 180 °C Papildoma informacija: Dujinės orkaitės iš anksto nekaitinkite. Elektrinę orkaitę prieš kepimą įkaitinkite. Kepimo laikas: 10–15 min.

3

Puošimas

Kai sausainiai visiškai atvės, karšto vandens vonelėje ištirpinkite glajų ir apipilkite juo sausainius. Cukraus perlais puoškite sausainius, kol glajus dar nesustingęs, o glajaus pieštukais puoškite jau sustingusį glajų. Jei glajus jau sustingęs, perlus galite pritvirtinti desertinio glajaus pieštuku arba panaudojant pakuotėje likusį glajaus likutį, jį vėl ištirpinę karšto vandens vonelėje.

Informacija apie maistingumą Sausainiai Saldieji margučiai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 54 kJ
13 kcal
343 kJ
82 kcal
Riebalai 0.54 g 3.35 g
Angliavandeniai 0.23 g 1.43 g
Baltymai 1.62 g 10.10 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne