Trispalvė želė

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta žele

1 porcija

Lengvai paruošiamas 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Trispalvė želė

Reikės:

1 pak. Dr. Oetker agrastų skonio želė
1 pak. Dr. Oetker Bananų skonio želė
1 pak. Dr. Oetker žemuogių skonio želė
10 g Dr. Oetker želatinos
3 v.š. vandens
40 g cukraus
150 ml pieno
120 ml Dr. Oetker grietinėlės standiklio (30% riebumo)
3 - 4 v.š. mėgstamo sirupo

Paruošimas

Paruošimas

1

Paruošimas

Agrastų skonio, bananų skonio bei žemuogių skonio želė paruoškite, kaip nurodyta ant pakuotės, supilkite į tris skirtingus indelius ir padėkite sustingti šaldytuve.


2

Želatiną išmaišykite su 3 šaukštais vandens. Nedideliame puode ant nesmarkios ugnies pakaitinkite pieną ir cukrų iki virimo. Nukelkite puodą nuo viryklės ir įmaišykite į jį ištirpintą želatiną. Tuomet įmaišykite grietinėlę. Galima indą įmerkti į šaltą vandenį su ledukais, kad greičiau atvėstų.


3

Spalvotų želė indelių dugnus trumpam pamerkite į karštą vandenį, kad galėtumėte želė išversti ant lentelės. Peiliu susmulkinkite visų trijų spalvų želė ir gabaliukus sudėkite į indą, kuriame ruošite desertą. Tada ant viršaus užpilkite atvėsintą baltą želė. Padėkite indą į šaldytuvą, kad desertas sustingtų. 


4

Išimant desertą iš indo, peiliu apipjaukite jo kraštus taip atskirdami nuo sienelių, o dugną kelioms sekundėms pamerkite į karštą vandenį. Uždenkite indą lėkšte ir viską apverskite, kad desertas iškristų į lėkštę. Apliekite desertą sirupu ir mėgaukitės.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne