Dr. Oetker sausainiai helovinui

Naujas ir gardus sausainių receptas artėjančiam halovynui!

12 vienetų

Lengvai paruošiamas 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Dr. Oetker sausainiai helovinui

Reikės:

100 g sviesto (šalto)
100 g cukraus
50 g avižinių dribsnių
0,3 a.š. cinamono
100 g miltų
100 g sultingo moliūgo
kelių lašų Dr. Oetker vanilės aromato
1 pak. Dr. Oetker žalių maistinių dažų
1 pak. Dr. Oetker balto glajaus

Paruošimas

Paruošimas

1

Pagaminimas

Sviestą, cukrų, avižinius dribsnius, cinamoną ir miltus suminkikyte į vientisą masę. Sutarkuokite moliūgą ir įdėkite į masę. Viską vėl gerai sumaišykite.

2

Įlašinkite vanilės kvapo esencijos, išspauskite visą pakelį Dr. Oetker žalių konditerinių dažų. Viską sumaišykite ir sudėkite ant skardos šaukšto dydžio porcijomis.

3

Kepkite iki 190 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 12-15 minučių. Kol sausainiai kepa išskaptuokite kelis mažus moliūgus.

4

Dr. Oetker balto glajaus pakelį palaikykite 4 minutes karštame vandenyje. Išimkite sausainius iš orkaitės ir ant jų po lygiai išspauskite glajų.

5

Dekoruokite sausainius glajumi ir norimais saldainiais.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne