Lietiniai su vaniliniu varškės kremo įdaru

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta leitinius!

7 vienetų

Lengvai paruošiamas 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Lietiniai su vaniliniu varškės kremo įdaru

Tešlai reikės:

2 vnt. kiaušinių
1 - 2 v.š. cukraus
1 a.š. druskos
140 g miltų
25 g sviesto (ištirpinto)
100 ml pasukų
200 ml pieno
3 - 4 v.š. aliejaus (kepti)
50 g sviesto (lietiniams apkepti)

Įdarui reikės:

250 g varškės
250 g maskarponės
2 šaukštų miltelinio cukraus
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus
150 g uogų: šilauogių, spanguolių, vyšnių (gali būti šaldytos)
7 šaukštų vyšnių uogienės

Paruošimas

Paruošimas

1

Tešlai kiaušinius išplakite su cukrumi ir druska, įberkite miltus, įpilkite pasukas, ištirpintą sviestą. Tešlą išmaišykite. Po to dalimis įmaišykite pieną – pilkite tiek, kad tešla būtų pakankamai skysta. 

2

Tada įkaitinkite keptuvėje pusę šaukšto aliejaus ir iškepkite pirmą lietinį – kiekvieną pusę po 1-1,5 min. Jei tešla per skysta, įmaišykite dar šaukštą miltų.

3

Įdarui varškę išmaišykite su maskarpone, milteliniu cukrumi bei “Dr.Oetker” vaniliniu cukrumi. Po 1-2 šaukštus įdaro įvyniokite į kiekvieną lietinį.

4

Lietinius 3-4 min. apkepkite įkaitintame svieste. Iškeptus pagardinkite uogiene, šviežiomis uogomis, pabarstykite milteliniu cukrumi ir ragaukite.

Informacija apie maistingumą Lietiniai su vaniliniu varškės kremo įdaru

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 862 kJ
206 kcal
662 kJ
158 kcal
Riebalai 0.07 g 0.06 g
Angliavandeniai 1.43 g 1.10 g
Baltymai 4.83 g 3.72 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne