Toffifee sausainiai

Trapūs sausainiai su Toffifee saldainiais

apie 24 vienetų

Lengvai paruošiamas 20 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Toffifee sausainiai

Jums reikės:

250 g Toffifee® saldainių
250 g kvietinių miltų
1 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių (nubraukto)
150 g cukraus
1 pak. Dr. Oetker vanilinio cukraus
150 g sviesto arba margarino (minkšto)
1 vnt. kiaušinių

Paruošimas

Paruošimas

Į dubenį sudėkite miltus, kepimo miltelius, cukrų, vanilinį cukrš sviestą, kiaušinį ir viską gerai išmaišykite. Toffifee® saldainius supjaustykite į mažus gabalėlius. Į tešlą įpilkite pusę Toffifee® susmulkintų saldainių ir išmaišykite iki vientisos masės. Uždenkite kepimo skardą kepimo popieriumi. Tešlą padalykite į maždaug 24 lygias porcijas į rutuliukus. Paskirstykite likusius Toffifee® lengvai juos įspauskite į sausainius. Kepti įkaitintoje orkaitėje apie maždaug 180 °C temperatūroje ant vidurinių grotelių. Kepimo laikas: apie 15 minučių. Iškepus sausainiams leiskite jiems atvėsti. Skanaus!

Informacija apie maistingumą Toffifee sausainiai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 381 kJ
91 kcal
1357 kJ
324 kcal
Riebalai 3.14 g 11.22 g
Angliavandeniai 13.81 g 49.32 g
Baltymai 1.68 g 5.99 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne